МАРІУПОЛЬСЬКІ МОЛОДІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОЙШЛИ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

11.04.2019


В рамках співпраці Головного управління Нацполіції Донеччини з Маріупольським державним університетом провідні психологи вишу навчили правоохоронців п’яти способам вирішення конфліктів.

Лекторами навчального курсу виступили кандидати психологічних наук, виконуючий обов'язки завідувача кафедри «Практична психологія» МДУ Людмила Варава та доцент кафедри «Практична психологія» МДУ Лілія Тищенко. Під час заняття поліцейські розглянули соціальний феномен - конфлікт, як протиріччя, який можна вирішити кількома способами.

Як на роботі, так і поза нею поліцейський стикається з розбіжністю поглядів і дуже важливо не «переносити» в особисте життя професійну позицію врегулювання конфліктів.

На прикладі життєвих ситуацій спеціалісти з психології запропонували правоохоронцям розглянути паралель поведінки з особистої та професійної точки зору.

Через те, що поліцейський кожен день працює в емоційно важких умовах, з часом, навіть не помічаючи, модель поведінки стає однаковою, через що може виникнути професійна деформація.

Аби уникнути «вигоряння», психологи навчили учасників заходу 5 стратегіям поведінки людини у будь-якій конфліктній ситуації, володіння кожною з яких є ефективною та дає змогу оцінити ситуацію і вийти з конфліктного вакууму.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета