Сергій Бичін розповів іноземним спостерігачам за виборами, як поліцейські забезпечували охорону порядку у день проведення першого туру виборів Президента України

11.04.2019


«Ми готувались до несення служби у день проведення чергових виборів Президента на всі 100% та не допустили порушень публічного порядку під час виборчого процесу.» - повідомив іноземним гостям начальник Центрального відділу поліції.

Охорону всіх 238 виборчих дільниць та 2 окружних виборчих комісій розташованих у Маріуполі та Мангушському районі здійснювали понад 400 поліцейських.

Сергій Бичін розповів, що загалом вибори на території міста та Мангушського району прийшли спокійно та без значних правопорушень. Та крім того, до поліції надходило повідомлення про те, що на території однієї з виборчих дільниць знаходиться граната. Так, до голови виборчої комісії у Кальміуському районі надійшов анонімний дзвінок, про те, що в одній з кабінок на виборчій дільниці знаходиться граната. Для перевірки повідомлення на місце виїжджала слідчо-оперативна група та співробітники вибухотехнічної служби ГУНП в Донецькій області.

Під час перевірки жодних вибухових речовин або предметів виявлено не було.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Також начальник поліції Маріуполя повідомив, що з початку виборчого процесу до поліції Маріуполя та Мангушського району надійшло 139 повідомлень про порушення виборчого законодавства під час передвиборчої кампанії та 1-го туру виборів Президента.

У сам день голосування, 31 березня, до поліції міста надійшло 47 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. загалом містяни повідомляли про порушення у списках виборців.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета