Поліцейські виявили чергових порушників у сфері торгівлі

11.04.2019


Дільничні офіцери Центрального  відділу поліції спільно з представниками місцевої районної адміністрації та громадськістю провели рейд з метою виявлення порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також порушень правил стихійної торгівлі.

В ході проведення рейду було виявлено 5 закладів, у який здійснювали продаж сурогату. Всього було вилучено понад 50 літрів самогону.

За фактами було складено адміністративні протоколи за ст.176 КУпАП (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

Також в одному з закладів було зафіксовано продаж алкогольних напоїв без марок акцизу.

За фактом складено адміністративний протокол за ст.156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Крім того, було виявлено 4 громадян, які здійснювали продаж продуктів харчування у невстановленому місці та з порушенням санітарних норм.

Відносно них складено адміністративні протоколи за ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях)

Також під час проведення заходів поліцейські проводили і профілактичну роботу, роз’яснюючи громадянам про відповідальність, що настає за порушення правил торгівлі та пропонували реалізовувати свій товар у місцях, що відповідають вимогам встановлених санітарних умов. 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета