«Приємніше за все, це бачити радість в очах людей, коли ти говориш їм, що знайшовся їх родич» - старший оперуповноважений Центрального відділу поліції Анатолій Олександров.

10.04.2019


За 23 роки несення служби Анатолій Александров розшукав понад 1000 безвісті зниклих, більше 300 зловмисників, які переховувалися від поліції та встановив особи майже 100 невпізнаних трупів.

Анатолій Александров знайомий з роботою поліцейського ще з самого малечку, адже народився в родині батьків-юристів. Батько й мати розповідали йому про цікаві справи на роботі, через що, хлопець з дитинства обрав майбутню професію, а саме, поліцейського-оперативника.

Службову діяльність розпочав ще у 1996 році, вступивши до Донецького інституту внутрішніх справ.

У 2000 році Анатолій вже працював оперативником у Приморському відділенні поліції, а згодом, у 2005 році перевівся старшим оперуповноваженим до лінійного відділу станції Маріуполь. Як каже Анатолій, за роки служби на території залізничного вокзалу було дуже багато цікавої роботи. Так, одного разу, ще у 2008 році увагу оперуповноваженого пригорнули 4 підлітків, які вешталися на вокзалі. При налагодженій розмові із неповнолітніми, неочікувано для себе він дізнався, що ті самі двоє хлопців та дівчат скоїли подвійне вбивство. Як виявилось, у одному з міст Донецької області вони пробралися до хати пенсіонерів, забили їх палицями та підпалили будинок. Інформація підтвердилась, коли Анатолій зв’язався із територіальним відділом поліції. Так, неповнолітніх злочинців було затримано.

Ще через декілька років оперативник перевівся до Володарського відділу поліції, а вже у 2015 році до Центрального відділу поліції, де несе службу і на сьогоднішній день.

Так, за 23 роки несення служби майор поліції розшукав понад 1000 безвісті зниклих, більше 300 зловмисників, які переховувалися від поліції та встановив особи майже 100 невпізнаних трупів.

«Приємніше за все, це бачити радість в очах людей, коли ти говориш їм, що знайшовся їх родич» - ділиться Анатолій Александров.

«Робота з пошуку зниклих людей – надихає, адже цей момент, коли крок за кроком, зачіпка за зачіпкою і ось, ти знайшов людину, яка потребувала твоєї допомоги – дає тобі відчуття щастя.

Все може бути, бувають люди, які втрачають пам’ять і не можуть знайти свою домівку, бувають ті, хто вирішив розпочати нове життя, покинувши при цьому найближчих людей, але буває й таке, що за пошуком безвісті зниклого розкривається його жорстоке вбивство». – запевняє Анатолій.

Так, у січні цього року до Анатолія звернулась жінка, яка повідомила, що зникла її старенька знайома. Розпочавши комплекс оперативних заходів з розшуку пенсіонерки, оперативник почав розглядати справу як кримінальну, з ознаками умисного вбивства. Вже за добу, поліцейський був упевнений, що заявниця, котра повідомила про зникнення пенсіонерки, приховує страшний злочин. Здогадки Анатолія підтвердилися, адже вже за добу на його «руках» була повна інформація, яка свідчила про те, що співмешканець жінки вбив стареньку. Як з’ясувалося, жінка та її 34-річний співмешканець мешкали разом із пенсіонеркою. Через часті конфлікти із старенькою чоловік вирішив позбутися проблеми та жорстоко вбив жінку. Зловмисники загорнули  тіло маріупольчанки у килим та викинули у каналізаційний люк. Аби відвести від себе підозру, жінка вигадала історію про те, що, пенсіонерка пішла з дому та пропала.

Свій вільний від роботи час Анатолій любить проводити у оточенні родини, розповідаючи своєму 4-річному синові про цікаві буденні справи на роботі.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета