УВАГА, ШАХРАЇ! Невідома під виглядом «соціального працівника» видурила в пенсіонерки 10 тисяч гривень

10.04.2019


Аферисти представляються соціальними працівниками та приходять до своїх жертв додому. За статистикою найуразливіша частина населення, яка потрапляє під вплив шахраїв - громадяни пенсійного віку.

До поліції звернулась місцева мешканка 1929 року народження, яка розповіла, що невідома жінка видурила в неї 10 тисяч гривень.

Як виявилось, до пенсіонерки завітала аферистка, яка представилась їй соціальним працівником. Довірлива жінка пустила до себе невідому, адже та розповіла, що організація, яку вона представляє надасть їй велику  суму грошей. Але, для того, щоб їх отримати жінці потрібно сплатити 11 тисяч гривень. Мешканка мала  10 тисяч гривень, та без вагань віддала їх незнайомці. Коли аферистка отримала гроші, то запевнила, що зараз принесе жінці продукти харчування. Покинувши будинок пенсіонерки, «соціальна працівниця» так і не повернулась.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство). Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

Поліцейські наголошують бути обачними та в ніякому разі не довіряти невідомим людям, не відчиняти двері та не запрошувати увійти у будинок. Завжди перевіряти документи та надану ними інформацію.

У разі, якщо візитери представляються співробітниками комунальної служби чи соціальними працівниками, – зателефонуйте диспетчеру чи в соціальну установу, щоб з’ясувати чи направляли їх на вашу адресу.

Якщо Ви все ж таки стали жертвою шахраїв, не гайте часу, не соромтеся та одразу телефонуйте за номером «102».

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета