ЗА ПОПЕРЕДНЮ ДОБУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ЗАДОКУМЕНТУВАЛИ 2 АДМІНПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

09.02.2019


Факти розповсюдження друкованих з порушеннями матеріалів передвиборчої агітації були виявлені в Дружківці та Олександрівці. Особи правопорушників встановлені. Вони притягнуті до адміністративної відповідальності.

За добу поліцейські встановили два порушення Закону України «Про вибори Президента України». На інформаційних стендах в Дружківці та Олександрівці були розміщені агітаційні матеріали одного з кандидатів в президенти, в яких були відсутні відомості про установу, яка здійснювала друк, тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Поліцейські встановили особи правопорушників, які розмістили агітаційну рекламу. Ними виявилися місцеві мешканці 64 та 44 років.

Відносно чоловіків були складані адміністративні протоколи за ч.2 ст.212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Поліція Донеччини закликає громадян не порушувати Закон України та не заважати вільному волевиявленню громадян під час виборів. Про всі факти правопорушень повідомляйте на 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета