Виявлення організованих злочинних хакерських угруповань стане пріоритетом для кіберполіції у 2019 році – Сергій Демедюк

09.02.2019


Про це повідомив начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Демедюк під час звітної наради керівництва кримінальної поліції. 

За його словами, у 2018 році за матеріалами, зібраними працівниками кіберполіції, до суду було скеровано справи щодо 11 організованих злочинних груп. Також у межах міжнародної співпрац було викрито 8 транснаціональних хакерських угруповань.

«Наше основне завдання на 2019 рік - викриття саме організованих злочинних хакерських угруповань, які діють на території України. Як показує практика, саме їх протиправна діяльність є найбільшою кіберзагрозою як для кожного окремого українця, так і для держави в цілому», - зазначив Сергій Демедюк.

Він також додав, що загалом у 2018 році працівники кіберполіції були залучені до розслідування більше 11 тисяч кримінальних проваджень. Найбільша кількість з них були зосереджені у місті Києві, а також на території Одеської та Львівської областей.

Крім того, упродовж 2018 року спеціалістами з кіберполіції оглянуто та проаналізовано 5,5 петабайтів інформації, яка у подальшому була визначена як цифрові докази.

 

Департамент кіберполіції
Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета