Маріупольці продовжують підтримувати поліцію: власники підприємства ТОВ «Бетонмікс» у Центральному районі долучилися до руху «Тонка синя лінія»

22.01.2019


Відтепер склад будівничих матеріалів  «Бетонмікс» відзначено спеціальним знаком, який свідчить про те, що тут «Поважають країну, дотримуються закону та підтримують поліцію».

"Тонка синя лінія" – це соціальний рух, який прийшов до України зі штатів. Це символ місця поліції у суспільстві, вияв поваги до тих полісменів, хто віддав своє життя, захищаючи закон. В Україні підхопили цю ініціативу восени 2017 року. Ініціаторами виступили поліцейські спільно із ветеранами АТО.

Так, сьогодні у Центральному районі міста до соціального руху приєдналося підприємство «Бетонмікс».  Табличку з основними положеннями соціальної програми «Тонка синя лінія» вручили представникам закладу заступник начальника сектору превенції Центрального відділу поліції Олександр Носенко та старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи  Центрального відділу поліції Вадим Галкін.

Заклади та мережі, які відзначені синьою лінією, вказують на свою довіру та взаємодію з поліцією, а також проявляють повагу правоохоронцям, які віддали своє життя, захищаючи закон.

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал