УВАГА ШАХРАЇ! Маріупольчанка перерахувала майже 22 тисячі гривень за участь у безпрограшній акції

14.01.2019


 Пенсіонерка взяла участь у вигаданій шахраями «акції» та лишилася всіх своїх заощаджень.

До поліції звернулась 72-річна мешканка Центрального району, яка повідомила, що перерахувала шахраям 21990 гривень.

Як виявилось, наприкінці грудня маріупольчанці зателефонувала невідома жінка, яка повідомила про можливість участі у безпрограшній «акції», винагородою в якій є 45 тисяч гривень.

Але для того, щоб взяти участь у розіграші треба перерахувати понад 5 тисяч гривень.

Довірлива жінка погодилась та перерахувала на банківський рахунок невідомої вказану суму. Через деякий час жінці знову зателефонувала нібито представниця «компанії», з проведення «акції» та повідомила про необхідність перерахувати ще 6 тисяч гривень. Потерпіла перерахувала гроші та продовжила чекати свого виграшу.

 Наступного дня жінці знову зателефонували з «компанії» та повідомили, що вона отримає 45 тисяч гривень відразу, як тільки перерахує на вказаний банківський рахунок ще понад 10 тисяч гривень.

Потерпіла перерахувала вказані гроші, але виграшу так і не дочекалася – телефони компанії вже були заблоковані.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає до 3 років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре застерігають – не слід бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі: мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку чи інших держустанов, перш ніж виконувати їхні умови, слід переконатися у достовірності інформації. У всіх сумнівних ситуаціях проявляйте пильність та здоровий глузд.

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета