Маріупольські поліцейські пройшли тренінг на тему «Проектний менеджмент»

05.12.2018


Дільничні офіцери поліції Маріуполя та Мангушського району пройшли тренінг, аби вдосконалити навички спілкування з громадянами та сприяти продовженню більш прогресивної реалізації проекту «Безпечний будинок».

 Мета - впровадити у роботу поліції сучасні підходи для вдосконалення співпраці з громадянами та підвищити рівеь безпеки мешканців.

Нагадаємо, що проект "Безпечний будинок" входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Ця програма допомагає мешканцям багатоповерхівок самим визначитися з рівнем власної безпеки.

Тренінг для дільничних офіцерів поліції Маріуполя та Мангушського району провела старший інспектор з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Яна Ходченко.

Під час тренінгу були обговорені психологічні аспекти отримання співробітником інформації та реалізації поставлених задач. Крім того, на присутніх чекали практичні вправи: учасників поділили на групи, кожна з яких повинна була виконати своє особисте завдання.

На сьогоднішній день поліцією впроваджено декілька проектів, які направлені на взаємодію та налагодження партнерських відносин між поліцейськими та населенням. Завдяки проекту «Безпечний будинок» безпечним може стати не тільки двір та вулиця але і саме місто.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета