Поліцейські разом із представниками КСН та ОСББ відзвітували перед мешканцями про проведену роботу

05.12.2018


Дільничні офіцери Приморського відділення поліції відзвітували перед громадою про спільну  проведену роботу з представниками комітетів самоорганізації населення та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. Також під час зустрічі були обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Мета зустрічі -  тісна співпраця та взаємодія з населенням, спрямована на задоволення їх потреб. Безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати.

Поліцейські відзвітували перед громадою про оперативний стан на території обслуговування та розповіли, як проводиться профілактична робота, яка допомагає запобіганню рецедивній злочинності та зменшенню кількості адміністративних правопорушень.

Крім того, правоохоронці нагадали присутнім про переваги проекту «Безпечний будинок», який дозволяє забезпечити правопорядок на подвір’ях багатоповерхівок.

Наприкінці зустрічі дільничні офіцери відповіли на всі питання, які цікавили присутніх та подякували їм за плідну співпрацю.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета