Поліцейські долучилися до фіналу циклу ігрових занять «Свій – чужий» у школі номер 52 міста Маріуполя

04.12.2018


Протягом кількох неділь учні школи разом із психологами проходили тренінги, завдяки яким вчилися спілкуватися з дорослими, та розрізняти з ким можна спілкуватися, а з ким ні. Тож сьогодні в школі було проведено  фінальну виставу «Вовк та 7 козлят», завдяки якій діти закріпили правила спілкування з незнайомцями.

Серед запрошених членів комісії були начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер, інспектор ювенальної превенції Центрального відділу поліції Інна Ніколаєва, інспектор ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Михайло Сивенюк, представник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник Департаменту освіти та головний психолог.

У свою чергу поліцейські ще раз закликали дітей бути уважними до незнайомців, не повідомляти їм свої персональні дані, не брати від них невідомі предмети, не йти до них, коли вони кудись запрошують  та одразу повідомляти про це батьків, інших дорослих або телефонувати у 102. Також у разі небезпечної ситуації можна скористатися мобільним додатком «102», на який відразу відреагують поліцейські.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета