Сергій Бичін презентував проект «Доступний відділ поліції» (ВІДЕО)

30.11.2018


У Центральному відділі поліції відбулася презентація проекту, завдяки якому мешканці з особливими потребами отримають доступність та якість поліцейських послуг. У відділку зібралися поліцейські, представники міської ради, організацій та місцеві журналісти.

На передодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Центральний відділ поліції здійснив ще один  крок до  рівності мешканців між собою.

Сьогодні в стінах Центрального відділу поліції відбувся брифінг за участі керівника маріупольської поліції Сергія Бичіна, представника управління забезпечення прав людини в Донецькій області Ольги Світличної, голови громадської організації «Фонд Довіри» Анжели Тимченко, заступника Маріупольського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ксенії Сухової  та директору Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради Андрія Ремпіля.

Головною темою брифінгу стала презентація проекту «Доступний відділ поліції».

Мета проекту: підвищення якості поліцейського сервісу з урахуванням особливих потреб людей з інвалідністю. Адже кожен член суспільства повинен відчувати себе у безпеці.

«Людина з особливими потребами кожного дня стикається з безліччю проблем, які є невідомими іншим людям. Саме тому ми вирішили зробити крок до того, аби надати людям можливість зручно та якісно отримувати поліцейську допомогу. Ще влітку за допомоги Анжели Тимченко, яка є керівником проекту «Ластівка» наші поліцейські навчилися мови жестів та вивчили етику поводження з людьми з інвалідністю різних нозологій. Завдяки чому і я мої колеги можемо надавати допомогу усім без винятку людям» - зауважив очільник маріупольської поліції Сергій Бичін.

 «Мета зробити якісний поліцейський сервіс розпочалася ще з реформою поліції. Першими кроками було запровадження мобільного додатку «102», завдяки якому мешканці можуть із легкістю натиснути кнопку у своєму смартфоні, чим саме викликати на допомогу поліцію. Хочу сказати велике спасибі за підтримку місцевої влади, а також міжнародних та національних організацій, які привнесли в наше життя Європейські цінності. Дякуємо вам, що звертаєте увагу на нагальні потреби населення і допомагаєте у втіленні наших ідей» - зазначила Ольга Світлична.

Також підполковник поліції Сергій Бичін зауважив: «Завдяки підтримці міської ради нашого міста, Головам громадських організацій, Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради біля Центрального відділу поліції облаштоване місце, призначене для зупинки транспорту людей з інвалідністю з розпізнавальним знаком, на огородженні відділу розташовано кнопку виклику чергового, який надасть всю необхідну інформацію у питанні, яке турбує заявника, чи сконтактує його з компетентною особою. Також на перехресті біля адмінбудівлі облаштовано тактильну плитку, яка забезпечить зручний доступ до відділу для людей з вадами зору. На самому вході до відділу поліції встановлено пандус, розширено вхідні двері та облаштовано санітарну кімнату».

Крім того, було висловлено подяку міжнародним та національним організаціям зокрема ПРООН в Україні, Міжнародному Червоному Хресту, моніторингу місії ООН з прав людини в місті Маріуполі за високі цінності, які вони несуть в наш регіон та надихають на створення нових проектів.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета