Поліцейські відзначили День української писемності та мови

08.11.2018


До Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця», поліцейські Центрального відділу поліції розглянули видатні українські твори та поеми. У Кальміуському відділенні поліції співробітникам під час святкування державного свята вручили чергові спеціальні звання.

Встановив це свято у 1997 році з ініціативи товариства «Просвіта» Президент України, який підписав указ про відзначення цього дня з метою підвищення важливої ролі української мови у суспільстві. Цей день органічно поєднався з пошаною православної церкви святого Нестора-Літописця, який першим вжив українську мову у своїй «Літописі Минулих літ».

Також до Центрального відділу поліції завітала вчитель комунальної спеціальної загальноосвітньої школи Ірина Бєлова, яка провела для поліцейських цікавий урок з історії української мови. Нагадала про засновників і видатних письменників України і Донеччини, які зіграли важливу роль у становленні мови.

У Кальміуському відділенні поліції під час святкування державного свята співробітникам вручили спеціальні чергові звання старшого лейтенанта. Погони вручав заступник начальника Кальміуського відділення поліції Валентин Попов.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета