Поліцейські відзвітували про роботу блокпостів на території Маріуполя (ВІДЕО)

07.11.2018


Аби забезпечити особисту безпеку мешканців Маріуполя та гостей міста, захистити їхні права та свободу, законні інтереси, а також запобігти  правопорушенням та у разі їх виникнення припинити їх.  В районах проведення Операції Об’єднаних сил на території Маріуполя сформовано блокпости, на яких цілодобово несуть службу зведені загіни  та поліцейські, які забезпечують охорону публічного порядку.


За добу блокпости перетинає понад 5 тисяч легкових автомобілів, 500 одиниць вантажного транспорту, 300 автобусів, в яких пересуваються приблизно 15 тисяч громадян. 
З початку року під час несення служби на блокпостах на окраїнах міста було виявлено понад 500 фактів кримінальних правопорушень.
Так, з початку 2018 року під час перевірок автомобілів було вилучено більше 20 одиниць вогнепальної та холодної зброї, а також вилучено наркотичні речовини та їх прекурсори у 45 громадян.


Також правоохоронці виявили більше 40 громадян, які знаходились у розшуку за скоєння кримінальних правопорушень та безвісно зниклих осіб.
Крім того, під час стандартних перевірок було виявлено майже 190 осіб, які причетні до незаконних збройних формувань. 
Поліцейські майже кожного дня виявляють факти правопорушень, з яких: незаконне перевезення металобрухту, підробка документів, виявляють автомобілі, які знаходяться в угоні, мобільні телефони, які знаходяться у розшуку та виявляють мігрантів, які незаконно перебувають на території України. 
Також до відповідальності притягнуто майже 90 водіїв, які пересувалися у стані алкогольного сп’яніння, чи без відповідних документів.


Поліцейські звертаються до Маріупольців та гостей міста з проханням реагувати на такі заходи із розумінням, бо такі заходи насамперед здійснюються для особистої безпеки мешканців та публічного порядку у місті. 

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета