«ТУТ ДОТРИМУЮТЬСЯ ЗАКОНУ» - 16 ЗАКЛАДІВ ПО ВСІЙ ДОНЕЧЧИНІ ЗАЯВИЛИ ПРО ПІДТРИМКУ ПОЛІЦІЇ

30.10.2018


До соціальної ініціативи «Тонка синя лінія», яка є уособленням взаємодії поліції та суспільства, приєдналися адміністрація готелю та спорткомплексу в Маріуполі та низка піцерій у Добропіллі. Відтепер вони відзначені спеціальним знаком, який свідчить про те, що тут «Поважають країну, дотримуються закону та підтримують поліцію».

Сьогодні таблички з лінією, яка позиціонує поліцію як межу між порядком та безладом, з’явилися ще в п’яти закладах, що працюють в сфері надання послуг.

Поліцейські Маріуполя вручили символ «Тонкої синьої лінії» власникам готелю «Спартак» та спортивного комплексу спортивного комплексу «Стимул». А у Добропіллі до ініціативи долучилися BravoPizza, CityPizza та кафе «Зустріч».

Таким чином підприємці демонструють свою активну громадянську позицію – «я допоможу поліцейським, якщо це буде необхідно» та виявляють повагу до роботи правоохоронців, яка нерідко пов’язана з ризиком. Меседж сприяє формуванню правосвідомого суспільства та профілактиці правопорушень.

Нагадаємо, "Тонка синя лінія" – це соціальний рух, який прийшов до України із США. Зокрема він є виявом пошани до тих полісменів, хто віддав своє життя, захищаючи закон.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета