Поліцейські прослухали лекцію про особисту безпеку під час виконання службових обов’язків та визначили алгоритм дій при дотриманні особистої безпеки

11.10.2018


Як вберегти своє здоров’я  довела особовому складу Центрального  відділу поліції керівник проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ» Людмила Хрипкова.

У рамках службової підготовки в актовому залі Центрального відділу поліції пройшла лекція на тему «Особиста безпека поліцейського під час виконання службових обов’язків».

Із лекцією до відділу поліції завітала  керівник проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ» Людмила Хрипкова.

Під час спілкування, обшуку, опиту або затримання поліцейським доводиться контактувати з багатьма людьми, зокрема з споживачами ін’єкційних наркотиків, працівниками секс бізнесу та тими, хто повернувся з місць позбавлення волі. Тобто громадянами вразливими до соціально небезпечних хвороб.

Виконуючи свої повсякденні обов’язки поліцейські наражаються на ризик інфікуватися вірусними гепатитами або ВІЛ.

Так, поліцейські розібрали заходи збереження особистого здоров’я при контакті із хворою людиною та при наданні їй першої медичної допомоги.

Наприкінці зустрічі поліцейські подивилися навчальні відеоролики на тему збереження особистого  життя та здоров’я при несенні служби.

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета