АНОНС: СЕМІНАР «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВОПОРЯДКУ НА ТЕРИТОРІЇ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ»

10.10.2018


В п’ятницю, 12 жовтня 2018 року, на базі Маріупольського державного університету відбудеться перший спеціалізований науково-практичний семінар «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил».

Семінар відбудеться у рамках Стратегії розвитку Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року та об’єднає представників правоохоронних органів і закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання.

В ході семінару будуть розглянуті питання забезпечення прав і свобод громадян, забезпечення законності та правопорядку в державі в умовах ведення гібридної війни, протидії діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України.

В семінарі «Забезпечення правопорядку на території проведення ООС» візьмуть участь керівництво Нацполіції, представники Нацгвардії, ДСНС, ДПСУ та науковці.

З організаційних питань звертатися до: Ященко Іванни Сергіївни - начальника відділу комунікацій ГУНП в Донецькій області (067-882-52-81), інформацію про участь ЗМІ та реєстрацію надавати на електронну пошту: ivannayashchenko@ukr.net.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета