Сергій Бичін подякував доданим силам за віддану службу

14.09.2018


Очільник маріупольської поліції подякував поліцейським з Торецьку, Волновахи та Костянтинівки, які декілька місяців тому прибули на допомогу маріупольським правоохоронцям та несли службу у складі туристичної поліції.

Сьогодні, 14 вересня, очільник маріупольської поліції Сергій Бичін, його заступник Володимир Журавльов та начальник превенції Центрального відділу поліції Віталій Митько подякували поліцейськими, які декілька місяців тому прибули у Маріуполь на допомогу у несенні служби співробітникам маріупольської поліції, у складі туристичних поліцейських.

Кожного дня поліцейські з Торецьку, Волновахи та Костянтинівки патрулювали узбережжя Азовського моря на службових мотоциклах.

«Завдяки вашій роботі, місцеві мешканці та гості нашого міста змогли відчути себе у повній безпеці і не дарма, адже кількість правопорушень значно зменшилась. Дякуємо вам за те, що гідно несли службу» відзначив заступник начальника Центрального відділу поліції Володимир Журавльов.

Сергій Бичін нагородив поліцейських подяками за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, наполегливість, самовіддану працю, справжній патріотизм, вірність Присязі та українському народові. 

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета