Поліцейські відвідали навчальні заклади Мангушського району

14.09.2018


Інспектори ювенальної превенції Мангушського відділення поліції поспілкувалися із школярами Дем’янівської, Урзуфської, Ялтинської та Мангушської  загальноосвітньої школи, де нагадали дітям про правила поведінки, їх права та заходи особистої безпеки.

У рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок із поліцейським» поліцейські ювенальної превенції Мангушського відділення поліції відвідали загальноосвітні  школи місцевих населених пунктів.

Правоохоронці розповіли учням про види адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень, аби застерегти дітей від їх скоєння та попередити випадки втягування неповнолітніх у протиправну діяльність.

Також школярі отримали поради, як не стати жертвою шахраїв та захистити своє майно від злодіїв.

Нагадали про негативний вплив наркотичних речовин та спиртних напоїв на організм людини.

Розповіли, що робити при виявленні небезпечних предметів та куди звертатись у випадках, коли стали жертвою або свідком злочину. Також акцентували увагу на правилах поведінки у навчальних закладах та поза ними.

Школярі не тільки слухали, а й активно брали участь у бесіді з правоохоронцями, ставивши їм цікавлячі запитання, на які отримували змістовну та фахову відповідь.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета