НА ВИХІДНИХ МЕШКАНЦІ ДОНЕЧЧИНИ ПІД ПОСИЛЕНИМ КОНТРОЛЕМ ПРАВООХОРОНЦІВ

07.09.2018


Аби забезпечити безпечний відпочинок мешканцям регіону, сьогодні традиційно заступили на посилене несення служби максимальні сили поліції та Нацгвардії України. Основне завдання залишається незмінним: недопущення дестабілізації криміногенної обстановки в області.

На головних площах населених пунктів вишикувалися співробітники, аби заслухати основні вимоги та завдання по несенню служби у прифронтовому регіоні. До забезпечення безпеки долучилися кінологи із службовими собаками, кінна поліція, військовослужбовці Нацгвардії України та патрульні поліцейські.

В Маріуполі до заступаючих на службу нарядів звернувся начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Юрій Горустович. Полковник поліції наголосив на результативності впроваджених заходів безпеки та акцентував увагу присутніх на проводимих на території області антидиверсійних заходів, направлених на недопущення терористичних актів та виявлення членів диверсійних груп.

Серед головних завдань поліцейських залишається виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів, наркотичних речовин, притягнення до відповідальності розшукуваних злочинців, припинення правопорушень, протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення від громадян.

Так, безпеку у 700-тисячному Маріуполі забезпечуватимуть більш 250 поліцейських, з яких сформовано 54 піших патруля, 9 автопатрулів та 10 екіпажів патрульної поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета