Ювенальна превенція Мангушського відділення поліції підвела підсумки роботи за літній період

14.08.2018


2 батьків притягнуто до відповідальності за вчинення насильства відносно дітей та понад 30 - за невиконання батьківських обов'язків.

З початком літнього періоду поліцейські провели низку рейдів по сім'ям, на які надходять тривожні сигнали від громадян і навчальних закладів. Проведені зустрічі з батьками з питань виховання та контролю дітей.

Проводяться профілактичні бесіди з неповнолітніми, які знаходяться на обліку за вчинення правопорушень.  На цей час на обліку Мангушського відділення перебуває 10 неповнолітніх, які постійно потребують уваги як з боку правоохоронців, соціальних служб, так і з боку батьків.

Так, у Мангуші до поліції звернувся 40-річний чоловік, який повідомив, що його 15-річна дочка пішла гуляти та так і не повернулася до дому. До того ж, вона залишила записку, у якій повідомила, що уходить з дому та просить її не шукати.

На пошуки неповнолітньої було орієнтовано правоохоронців, всі наряди поліції та співробітників патрульної поліції. Поліцейськими була опрацьована прилегла територія та опитані друзі та знайомі дитини.

Протягом доби  співробітники ювенальної превенції відшукали втікачку у родичів, які теж живуть у Мангуші.

Як з’ясувалося, дівчина підвергалася фізичному та психологічному насиллю з боку батька, тому вирішила піти з дому.

Кривдник притягнутий до адміністративної відповідальності  за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Поліцейські взяли родину на контроль та відтепер постійно перевіряють безпеку дитини в сім’ї.

У одному з пансіонатів селища Урзуф батьки не догледіли за своїм 6-річним сином. Дитина ледве не втопилася у басейні, в той час, коли батьки не звертали на неї уваги.

Неповнолітнього було доставлено до лікарні, де його і реанімували медики.

Щодо матері було складено адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Усі діти різні, і всі мають різні проблеми, характер і схильності, тому роль живого спілкування є дуже важливою частиною роботи поліції. Хтось із дітей ділиться з поліцейськими своїми труднощами і знаходить в них старших товаришів, які завжди прийдуть на допомогу, а хтось розуміє, що його поведінка контролюється поліцією, і починає замислюватися про наслідки своїх вчинків.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета