СПІВРОБІТНИКИ ТУРИСТИЧНОЇ ПОЛІЦІЇ РОЗПОВІЛИ МАЛЕЧІ ПРО СВОЮ РОБОТУ (ВІДЕО)

10.08.2018


Хлопці та дівчата, які відпочивають в курортному селищі Урзуф, дізналися, як вело-, мотопатрулі та кінна поліція охороняють їхню безпеку. Знайомство проходило в атмосфері свята з веселими клоунами, мильними бульбашками та смаколиками.

Турбуючись про безпеку дітей в літніх оздоровчих центрах, правоохоронці проводять профілактичні заходи в формі гри. До маленьких відпочивальників одного з пансіонатів Урзуфа завітали поліцейські, які у складі туристичної поліції, несуть службу на узбережжі Азовського моря, разом з працівниками ювенальної превенції.

З новим підрозділом малечу познайомив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин. Подивитися, як працюють поліцейські на конях, мотоциклах та велосипедах, зібралося більше 40 дітей.

Друзі у погонах розповіли дітям, в чому особливість туристичної поліції, а найсміливіші хлопці та дівчата відразу знайшли «спільну мову» з поліцейськими конями.

Для найменших відвідувачів заходу було запрошено аніматора, який розважав дітей за індивідуальною програмою.

Кожна дитина мала змогу відчути себе поліцейським, «осідлавши» байк або службового коня і сфотографуватися з правоохоронцями та їх помічниками.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета