В Маріуполі на вірність українському народу присягнули нові поліцейські, які будуть нести службу в трьох областях

09.08.2018


Сьогодні, 9 серпня, урочисту обіцянку служити та захищати громадян принесли 42 випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Молодь поповнила поліцію Донецької, Луганської та Полтавської областей.


8 поліцейських служитимуть в різних підрозділах Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Решта – увійдуть до складу патрульної поліції Донеччини та Луганщини, а також ГУНП в Полтавській області.


Молодь прийшла в поліцію з цивільних професій з мрією робити свою країну безпечнішою. Щоб стати поліцейським, вони пройшли конкурсний відбір, 4-місячні курси професійної підготовки та підсумкову співбесіду з комісією, в складі якої представники громадських організацій. Шість із новобранців – дівчата.


За дорученням Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції нових працівників привітав начальник поліції Донецької області Микола Семенишин, а також представники управління патрульної поліції регіону, Національної гвардії, місцевої влади, молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських».


«Дякую вам за свідомий вибір, бо ви прийшли за покликом серця. Сьогодні підготовка поліцейських відбувається у новому форматі, відповідно до сучасних вимог, і з цього дня поліція України відразу трьох регіонів отримує нових поліцейських, здатних гідно виконувати свій обов’язок, служити та захищати», - відзначив Микола Семенишин.


Також привітав випускників із присягою тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центрального відділу поліції Сергій Бичін: «Бажаю вам, щоб ви з гідністю несли звання поліцейського, дотримувалися присяги  та пишалися тим, що ви поліцейські. Вітаю вас та Національну поліцію із поповненням». 


Разом з ректором ДЮІ Віктором Бесчастним він вручив випускникам поліцейські жетони. Також кращі слухачі отримали подяки.
Найближчим часом нові співробітники поліції вийдуть на службу у своїх містах.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета