Поліцейські здійснили рейд по закладах торгівлі алкоголем

09.08.2018


Під час рейду у  Центральному та Лівобережному районах правоохоронці виявили 10 правопорушників.

Дільничні офіцери Центрального відділу поліції разом із  представниками міської ради, районною адміністрацією та громадськістю  здійснили рейд закладах торгівлі алкоголем.

Всього було виявлено 10 правопорушників законодавства України.

В одному з магазинів  продавці здійснювали продаж алкоголю без марок акцизного збору. Правоохоронці вилучили 70 пляшок алкогольної продукції.

У 2 кафе було виявлено факт продажу сурогату алкоголю. Всього було виявлено та вилучено 25 літрів алкоголю невідомого походження.

В 5 крамницях реалізовували алкогольну та тютюнову продукцію неповнолітнім. Навіть не просячи їх надати паспорт або вказати свій вік.

Також було перевірено точки продажу алкогольної продукції, які працюють у нічний час та виявлено 2 правопорушників.

Продавці реалізовували алкогольні напої після 10 години вечора.

За даними фактами було складено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), за ст.176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення та за ч.1 ст.156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета