НА ДОРОГАХ ДОНЕЧЧИНИ СКОЄНО НА 155 ДТП МЕНШЕ, НІЖ ТОРІК

08.08.2018


Відтак, майже на чверть зменшилася кількість травмованих у дорожньо-транспортних пригодах громадян. Такий результат превентивної роботи поліції за сім місяців.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП скоротилася на 8% - з 1893 до 1738. Зокрема на 22% зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими. Якщо в 2017 році таких було зафіксовано 501, то в 2018 – 389.

З метою зниження рівня аварійності на дороги регіону в цьому році вийшли додаткові групи реагування патрульної поліції. Крім того, управлінням превентивної діяльності поліції Донецької області було проведено комплекс спецоперацій з безпеки дорожнього руху – на тих напрямках, де найчастіше в ДТП травмувалися люди.

В результаті превентивних заходів поліцейські ГРПП припинили понад 25,5 тисяч порушень в сфері безпеки дорожнього руху. Кожне десяте з них – керування автомобілем в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Відносно водіїв-порушників складно 2,5 тисячі адміністративних матеріалів.

Ці заходи стали дієвою профілактикою травматизму на дорогах та дозволили зберегти здоров’я людей. Так, за сім місяців минулого року внаслідок ДТП дістали поранення 688 громадян, а в 2018 році – 529, що на 159 осіб менше.

На жаль, сумною залишається статистика смертності громадян на дорогах. В 2017 році внаслідок аварій обірвалося життя 42 людей, в 2018 – 45.

Особливу увагу поліцейські приділяють безпеці пасажирських перевезень, адже ДТП з пасажирським транспортом відрізняються особливо тяжкими наслідками та травмуванням великої кількості людей.

В ході двох етапів комплексу цільових заходів за умовною назвою «Перевізник» (з квітня по сьогодні) співробітники поліції Донеччини спільно з працівниками Укртрансбезпеки перевірили понад 10 тисяч автобусів.

В результаті було виявлено 30 технічно несправних автобусів, а також 425 порушень в сфері безпеки дорожнього руху та надання послуг з перевезення пасажирів.

5 водіїв викриті у керуванні пасажирським транспортом в стані алкогольного та наркотичногосп’яніння.

Нагадаємо, за два тижні поліція Донеччини притягнула до відповідальності 167 водіїв пасажирського транспорту.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета