Поліцейські нагадали дітям про безпеку на дорогах та як не стати жертвою зловмисників

08.08.2018


Правоохоронці нагадали малечі, як слід себе поводити на дорогах у місті, аби не стати жертвою злочинних посягань. Та що робити, якщо ненароком потраплять у халепу.

Співробітники ювенальної превенції Кальміуського відділення поліції провели рейд по дитячим майданчикам та містам відпочинку, в ході якого поспілкувалися з дітьми які під час канікул залишились у місті.

Правоохоронці нагадали дітям про правила дорожнього руху та як себе поводити під час переходу пішохідного переходу та розповіли, що слід бути уважними та пильними серед багатого натовпу людей, не демонструвати свої гроші, прикраси чи мобільний телефон, адже таким чином можна ненароком стати жертвою грабіжників.

При спілкуванні дітям повідомили, що якщо виникає якась загроза то не слід зволікати, а одразу телефонували на лінію 102 або скористуватися мобільним додатком «Поліція 102». Якщо під рукою немає телефону, то треба якомога голосно кричати по допомогу, кусатися, чинити опір та привертати увагу дорослих усіма можливими засобами.

Поліція радить усім дітям та дорослим завантажити на свій телефон додаток «Поліція 102». Це спеціальний мобільний додаток, створений насамперед для безпеки дітей, аби вони мали змогу  швидко повідомити поліцію та своїх батьків про небезпечну ситуацію.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета