У Центральному відділі поліції підвели підсумки за 6 місяців роботи

11.07.2018


Викриття зловмисників та протидія злочинності, проведення рейдів та санкціонованих обшуків, охорона публічного порядку та робота з дітьми -  за перше півріччя поліція Маріуполя вилучила майже 6 тисяч одиниць зброї та боєприпасів, 4 кг наркотиків та відшукала всіх зниклих дітей.

В актовій залі Центрального відділу поліції відбулася робоча нарада керівництва Центрального відділу поліції та районних відділень, де підвели підсумки роботи за поточні 6 місяців.

Незважаючи на проведення на території Донецької області Операції Об’єднаних сил, працівники маріупольської поліції продовжують гідно виконувати покладені на них обов'язки з охорони публічної безпеки та порядку, а також попередження вчинення кримінальних правопорушень та їх розкриття.

За підсумками було відзначено зниження кримінальних правопорушень на 11% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року,  а рівень вчинення тяжких та особливо тяжких правопорушень -  на 20 %.

Пріоритетним напрямком в роботі поліції є також боротьба з нелегальним обігом наркотиків. За 6 місяців розкрито близько 200 наркозлочинів та  вилучено майже 4 кг наркотичних речовин, ліквідовано 9 наркопритонів.

З незаконного обігу було вилучено майже 6 тисяч одиниць вогнепальної зброї та боєприпасів, а також 3 кілограми вибухонебезпечних речовин.

Окремо виділили роботу ювенальної превенції. З початку року було зареєстровано 58 повідомлень щодо безвісті зниклих дітей. Всі неповнолітні були повернуті родинам впродовж доби. Крім того, інспектори  провели 390 профілактичних заходи в навчальних та оздоровчих закладах міста.

Протягом півріччя на території Маріуполя та Мангушу відбулося 305 масових заходів, на яких охорону публічного порядку забезпечували працівники поліції та військовослужбовці Національної гвардії України. Грубих порушень громадського порядку допущено не було.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета