Поліцейські здійснили рейд по місцям стихійної торгівлі та по закладах торгівлі алкоголем

11.07.2018


Правоохоронці вияви факти продажу сурогату алкоголю, збут алкогольних напоїв без марок акцизного збору та реалізацію продукції в невстановленому місці. Всіх правопорушників було притягнуто до відповідальності.

Дільничні офіцери Центрального відділу поліції здійснили рейд по місцям стихійної торгівлі та по закладах торгівлі алкоголем.

Поліцейськими було виявлено 4 правопорушників законодавства України.

В одному з місцевих кафе продавці здійснювали продаж алкоголю без марок акцизного збору. Правоохоронці вилучили 30 літрів алкогольних напоїв.

В іншому закладі було виявлено факт продажу сурогату алкоголю. Всього було виявлено та вилучено 13 літрів алкоголю невідомого походження.

Також на кількох  вулицях міста громадяни здійснювали продаж молочних коктейлів та морозива в невстановленому місці та з порушенням санітарних норм.

За даними фактами було складено адміністративні протоколи за ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях), ст.164-5 (Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка) та за ст.176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета