ЗА ДОБУ НА ДОНЕЧЧИНІ З ВІКНА ВИПАЛИ 2 ДІТЕЙ. ПОЛІЦІЯ ЗАКЛИКАЄ БАТЬКІВ БУТИ ПИЛЬНИМИ

10.07.2018


Дівчинка травмована, а хлопчик – в реанімації. Таким є результат неуважності батьків. В обох випадках малюки оперлися на москітну сітку та випали з вікна.

До поліції Маріуполя надійшло повідомлення від лікарів про те, що була надана допомога дівчинці 2,5 років, яка, обпершись об москітну сітку, випала на вулицю другого поверху. На той час мати дитини знаходилася на роботі, а батько відпочивав, залишивши доньку без нагляду. На щастя, дівчинка отримала лише забої та подряпини.

Відносно батьків було складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Аналогічний нещасний випадок стався у Дружківському районі з хлопчиком 2,8 років. Поки мати готувала обід на кухні, син випав з вікна спальної кімнати. Внаслідок падіння малюк отримав численні травми та наразі перебуває у тяжкому стані.

Наразі за фактом триває досудове розслідування, за результатами якого буде надана остаточна правова оцінка події. Попередньо її кваліфіковано за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).

Поліція закликає батьків бути уважними та не залишати неповнолітніх без нагляду біля відкритих вікон. Прибирайте меблі, аби діти не змогли використати їх, щоб дістатися підвіконня. Найчастіше малюки спираються на москітну сітку, яка не втримується під натиском ваги.

Відділ комунікації поліції
в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета