Поліцейські відшукали малолітнього втікача

10.07.2018


Неповнолітній школяр посеред вулиці втік від своєї матері. Правоохоронці відшукали дитину та повернули до дому.

На лінію 102 надійшло повідомлення від стурбованої жінки, яка повідомила, що на одній з місцевих вулиць від неї втік 12-річний син.

На пошуки втікача було орієнтовано інспекторів ювенальної превенції Центрального відділу поліції, чергуючі наряди та співробітників патрульної поліції. Правоохоронці опитали друзів та знайомих хлопця, опрацювали прилеглу територію, та можливі місця його перебування.

Через 4 години  поліцейські відшукали хлопця біля одного з торгових центрів міста.

Як з’ясувалося, за цей час хлопець встиг побувати на морі.  Вдосталь накупавшись, він відправився до торгівельного центру, де його і знайшли правоохоронці.

Це не перший випадок, коли дитина втікає з дому. Співробітники поліції в черговий раз провели профілактичну бесіду з хлопцем та його матір’ю. Де наголосили на неприпустимості такої протиправної поведінки хлопця і можливі наслідки втечі з будинку.

Відносно матері було складено адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).
 

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета