В Центральному відділі поліції відзначили День Національної поліції України

04.07.2018


До привітань особового складу долучилися представники міської влади та правоохоронних органів. Кращі працівники були відзначені грамотами та подяками.

В актовій залі Центрального відділу поліції відбувся урочистий захід з нагоди відзначення дня Національної поліції України.

«Дуже дякую Вам, ви ті люди, які демонструють високий професіоналізм, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи життям заради інших. Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі та здобутків в ім’я України», - привітав колег начальник Центрального відділ поліції Микола Побойний

Крім того, до відділу з вітаннями прибули почесні гості: директор департаменту по питанням безпеки та запобігання корупції Маріупольської міської ради Григорій Березун, голова районної адміністрації Володимир Петров, керівник Маріупольської місцевої прокуратури, представник юстиції та районного суду.  

Подяками за почесну працю було нагороджено всіх кращих працівників відділу.

«Сердечно бажаю вам успіхів у професійній діяльності. Зокрема в подальшій боротьбі зі злочинністю, задля забезпечення стабільності. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок» - привітав правоохоронців голова районної адміністрації.

Наприкінці заходу Микола Побойний висловив щиру вдячність всім працівникам поліції та ветеранам МВС України.

 

Центральний відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета