Поліцейські повернули додому неповнолітню дівчину

12.06.2018


13-річна маріупольчанка вирішила не повертатися додому з прогулянки. Обдуривши батьків, вона вимкнула телефон і залишилася ночувати у знайомого. Правоохоронці відшукали втікачку та повернули її до дому.
Близько опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення від стурбованого батька. Чоловік повідомив, що з дому пішла його дочка та до теперішнього часу не повернулася.
На пошуки дівчини було орієнтовано усі наряди поліції, опрацьована прилегла територія, залізничний та автовокзали. Поліцейські опитали друзів дівчини та місця її ймовірного перебування. Розшукові спецзаходи дали результати – дівчину знайшли у знайомого та повернули додому.
13-річну школярку виховує батько та старенька бабуся. Коли дорослих не було вдома, дівчина пішла гуляти з друзями.  Ввечері 16-річний товариш зателефонував рідним дівчини та представився батьком її подруги. Він повідомив, що нібито дівча залишилася ночувати у неї вдома. 
Батько зрозумів, що його обманюють, але на той час дочка вже вимкнула телефон. 
Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дівчинкою та розповіли про можливі наслідки такої поведінки.  
Щодо батька було складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та протокол про поліцейське піклування стосовно дівчинки.


Центральний відділ поліції
Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета