Поліцейські встановили обставини алкогольного отруєння неповнолітньої

16.05.2018


Дівчину пригостила татовим алкоголем її подруга. Поліцейські притягнули до відповідальності батьків школярки за невиконання батьківських обов’язків та зберігання сурогатів алкоголю.
До поліції від медиків надійшло повідомлення, що з алкогольним отруєнням у лікарні опинилася 13-річна дівчина. Неповнолітню виявили перехожі на зупинці біля навчального закладу.
Поліцейські Кальміуського відділення з’ясували, що сурогати алкоголю принесла однокласниця. Дівчина взяла напій батька та вирішила пригостити подругу.
Вилучені алкогольні вироби було направлено на експертизу.
Наразі поліцейські проводять профілактичні бесіди з неповнолітніми та їх батьками щодо негативних наслідків вживання алкогольних виробів. Батькам приділяти більше уваги підліткам, цікавитися інтересами та дозвіллям.
Щодо батька дівчини були складені адміністративні матеріали за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) та за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета