Поліцейські пограли в пізнавальну гру з малечею дитячого саду № 3

15.05.2018


Головні правила дорожнього руху, як вести себе на водоймах та що потрібно знати про себе в першу чергу в ігровій формі довели дітям інспектори.

У гості до малечі дитячого саду № 3 завітали інспектори ювенальної превенції Центрального відділу разом із патрульними поліцейськими.

Аби попередити нещасні випадки на дорогах та водоймах, поліцейські підготували для маленьких мешканців міста багато корисної інформації.

Правоохоронці приготували для малечі цікаву гру про правила поведінки на дорозі. З початку поліцейські перевірили знання дітей, повторили основні правила дорожнього руху та привернули увагу на нову для малюків інформацію.

На занятті хлопчики та дівчатка дізналися про правила поведінки на воді,  та що без супроводу дорослих не можна виходити на вулицю аби не загубитися. Поліцейські повідомили дітям, що вони повинні знати основну інформацію про себе – ім’я батьків та адресу мешкання.

Наприкінці заходу патрульні поліцейські познайомили малюків зі службовим автомобілем. Діти були у захваті від поліцейської автівки, сиділи у салоні, здавалося, що їх цікавлять усі деталі починаючи з коліс, а закінчуючи спеціальним технічним обладнанням авто.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета