Поліцейські проводять профілактичні заняття зі школярами

14.05.2018


Перед початком купального сезону інспектори ювенальної превенції Приморського відділення проводять бесіди з учнями середніх та молодших класів щодо правил поводження на воді.

За ініціатив інспекторів Приморського відділення поліції  разом із молоддю з «Ліги майбутніх поліцейських» провели повчальні бесіди у санаторно-лікувальному закладі імені Крупської, а також у всіх навчальних закладах району.

Санаторна база розташована поблизу узбережжя Азовського моря, тому малюками, які проходять оздоровчий курс у закладі, було не тільки цікаво, а й корисно дізнатися про правила поведінки а воді. Також поліцейські звернули увагу дітей, що без супроводу дорослих залишати заклад не можна.

Школярам поліцейські розповіли про загальні правила поведінки під час канікул та як правильно вести себе під час купання на водоймищах.

Також інспектори провели рейди по сім’ям, які опинилися у складних сімейних обставинах. Правоохоронці перевірили умови проживання неповнолітніх дітей та провели з батьками профілактичну бесіду. Пояснили, що дітям потрібно більше приділяти уваги, цікавитися дозвіллям, не залишати без нагляду.

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета