Поліцейські провели профілактичне заняття зі школярами

16.04.2018


Темою уроку у 65 школі стало «Маю право бути собою» щодо протидії буллінгу та жорстокого поводження серед підлітків. А учні 18 школи дізналися про правила поводження у закладі та з вибухонебезпечними предметами.

Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу разом із активістами маріупольської молодіжної ланки «Ліга майбутніх поліцейських» провели повчальний урок з протидія буллінгу та жорстокого поводження серед однолітків у загальноосвітній школі № 65.

Темою уроку стало «Маю право бути собою». Лігівці навели приклади насильства серед підлітків у школі та поза її межами. Поділилися особистим досвідом та надали суттєві поради.

Інспектори нагадали про правову відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми, у першу чергу проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.

Учні 8-11 класів школи № 18 прослухали лекцію про правила поведінки у школі, наслідки пропусків занять, ввічливе відношення до вчителів та однолітків. Поліцейські нагадали дітям про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, що слід робити при виявлені зброї, боєприпасів та вибухівки.

Також у двох навчальних закладах співробітники кадрового забезпечення провели урок з профорієнтації. Поліцейські розповіли дітям про роботу у правоохоронних органах, працевлаштування після закінчення навчання та правила вступу у виші навчальні заклади МВС України.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета