У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ БЕЗПЕКУ ЖИТЕЛІВ ДОНЕЧЧИНИ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМУТЬ 500 ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

13.04.2018


Біля місць поховань чергуватимуть посилені наряди поліції. Сьогодні поліцейські спільно з вибухотехніками та працівниками ДСНС обстежують цвинтарі, де очікується велика кількість відвідувачів.

Поминальні дні на Донеччини триватимуть п’ять днів з 13 по 17 квітня. Наймасовішими будуть субота та неділя. В ці дні 226 кладовищ регіону загалом відвідають понад 155 тисяч чоловік.

Лише у Маріуполі розташовано понад 30 місць поховання, до яких прийдуть близько 50 тисяч жителів.

До місць масових заходів будуть наближені піші та автомобільні наряди поліції. Спокій громадян безпосередньо біля кладовищ охоронятимуть 500 поліцейських, які стежитимуть за громадським порядком і транспортною безпекою.

Правоохоронці орієнтовані на оперативне реагування та надання допомоги людям, аби кожен мав змогу у безпеці віддати шану померлим родичам.

Також буде посилено контроль на блокпостах, залізничних та автовокзалах. До заходів буде залучено кінологів зі службовими собаками та спецпідрозділи поліції. Завдання поліцейських – не допустити дестабілізації ситуації.

Всього на охорону громадського порядку у вихідні традиційно вийдуть півтори тисячі співробітників поліції Донеччини та Нацгвардії.

Закликаємо не порушувати закон та з розумінням поставитися до заходів безпеки, які спрямовані на збереження життя та здоров’я жителів та гостей регіону.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета