В Маріуполі до проекту «Безпечний будинок» долучилися 44 багатоповерхівок (ВІДЕО)

13.04.2018


Метою проекту є співпраця правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення задля безпеки громадян.


В Маріуполі пілотний проект «Безпечний будинок» стартував наприкінці 2017 року та продовжує швидко розвиватися. По всьому місту вже встановлена 141 камера відеоспостереження на 44 багатоповерхівках.
Сьогодні до програми приєдналися мешканці ще одного будинку у Центральному районі міста.
Як зазначила голова ОСМД багатоповерхівки, усі мешканці одноголосно підтримали ідею встановлення відеокамер на кожному з 6 під’їздів задля особистої безпеки та підтримки громадського порядку.


Крім того, сьогодні дільничні офіцери Лівобережного, Кальміуського та Приморського відділень поліції зустрілися з маріупольцями, які вже долучилися до проекту. Громадяни повідомили, що після встановлення камер, на подвір’ях стало набагато спокійніше та безпечніше. 
Кожна багатоповерхівка була відзначена спеціальною табличкою «Безпечний будинок». 


«Сама назва проекту «Безпечний будинок» втілює ті вимоги превентивних заходів сервісного характеру, які хотіли б бачити мешканці Маріуполя у сучасній системі правоохоронних органів. Самі злочинці будуть усвідомлювати те, що можуть бути затримані на стадії підготовки до злочину», - начальник сектора превенції Центрального відділу поліції Андрій Вишняк.


Одним з останніх прикладів, коли саме завдяки камерам відеоспостереження були затримані зловмисники, які здійснювали крадіжку кабельно-провідникової продукції.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета