Маріупольські поліцейські провели цікавий факультатив зі школярами

13.03.2018


Про роботу в різних підрозділах поліції, правила поводження з вибухонебезпечними предметами, молодіжну ланку «Ліга майбутніх поліцейських» та мобільний додаток «Поліція 102» розповіли правоохоронці неповнолітнім.


Інспектори ювенальної превенції Центрального відділу поліції разом із співробітниками патрульної поліції та вибухотехніками провели факультатив з учнями 8-9 класів загальноосвітньої школи № 1.
Школярі дізнались про роботу у різних підрозділах поліції. Чим займаються дільничні офіцери, слідчі та оперативники.


Поліцейські ювенальної превенції розповіли учням про маріупольську ланку активної молоді «Ліга майбутніх поліцейських». Кожен охочий може стати частиною організації, сумісно з поліцією втілювати в життя різні проекти та  розвиватись.


Представники патрульної поліції доповіли про роботу у підрозділі. Зацікавили дітей випадками зі служби та робочими атрибутами. Поліцейські  зізнались, чим саме їх зацікавила робота в правоохоронних органах.


Співробітники вибухотехнічного відділу поліції розповіли учням про правила поводження з небезпечними предметами. У разі виявлення такого предмета, його не можна навіть торкатись, нести додому чи гратися ним.
Також поліцейські наголосили, що у будь-якій ситуації дитина може та повинна звертатись по допомогу у поліцію. У цьому допоможе мобільний додаток «102», створений спеціально для дітей.
Треба відзначити, що подібні семінари пройдуть і в інших навчальних закладах міста.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета