Поліцейські прослухали лекцію про замісну підтримуючу терапію для наркозалежних

13.03.2018


На додаткових заняттях зі службової підготовки маріупольські правоохоронці прослухали лекцію та переглянули фільм щодо терапії для наркозалежних.

 

Сьогодні, 13 березня, особовому складу Центрального відділу поліції на додаткових заняттях зі службової підготовки керівник проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ» громадської організації «Наша допомога» Любов Хріпкова провела зустріч щодо замісної підтримуючої терапії для наркозалежних пацієнтів. 

 

Любов Василівна розповіла про переваги замісної терапії для наркозалежних. Акцентувала увагу на тому, що метою замісної підтримуючої терапії є профілактика ВІЛ- інфікування серед наркозалежних шляхом заміни ін’єкційних нелегальних наркотичних засобів на медикаментозні  лікарські засоби у вигляді пігулок. Замісна підтримувальна терапія сприяє ресоціалізації наркозалежних пацієнтів.

Поліцейські проглянули фільм щодо зниження шкоди шляхом призначення замісної підтримуючої терапії. Активно обговорювалися питання про попередження професійного ВІЛ- інфікування працівників поліції.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета