НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОТЯГОМ ДОБИ РОЗКРИТО ВСІ ЗЛОЧИНИ, ПОВ’ЯЗАНІ ЗІ СПРИЧИНЕННЯМ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ

10.03.2018


У Мангушському, Мар’їнському та Слов’янському районах мешканців було доправлено до лікарень з колото-різаними пораненнями, а їхніх кривдниць – до поліцейських відділень. У всіх випадках конфлікти трапились на побутовому ґрунті, а вирішальну роль зіграв алкоголь.

Якщо довіряти статистичним показникам, то 14% злочинів в регіоні вчинено у стані сп’яніння. У випадку зі спричиненнями тілесних ушкоджень ця цифра зростає в рази. Обставини однакові – випили, посварилися, під час бійки опонент схопився за ножа, або використав інші побутові предмети.

Протягом останньої доби поліцейські тричі виїжджали на повідомлення, що надійшли від медиків про госпіталізацію з ножовими пораненнями мешканців області. За всіма особи зловмисників встановлено.

Так, у Мангушському районі виклик надійшов 9 березня майже о 3-й годині ночі. До лікарні було доправлено жителя селища Ялта 1972 року народження з проникаючим колото-різаним пораненням черевної порожнини. Розшуковці з’ясували, що так закінчилася сімейна вечеря. За столом між подружжям виникла сварка, дружина «вгамувала» чоловіка за допомоги ножа.

Аналогічне звернення надійшло кількома годинами раніше у Мар’їнському районі. Медична допомога була надана курахівчанину 1988 року народження. Обставини того, що сталося, пояснила оперативникам дружина потерпілого, яка розповіла, що між нею та чоловіком спалахнув конфлікт. Свою правоту вона «закріпила», схопивши ніж.

Дещо відрізнялося повідомлення у Слов’янську. Там господиня намагалася «приборкати» колишнього співмешканця, який і раніше застосував фізичну силу у відношенні членів сім’ї. Цього разу, рятуючись від чоловічої агресії, жінка завдала удару у відповідь, який вклав дебошира на лікарняне ліжко.

За першими двома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Ще один слідчі кваліфікували, як умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони (ст.124 Кримінального кодексу України).

Знаряддя вчинення злочинів вилучені. Встановлено, що всі учасники кримінальних правопорушень знаходилися у стані сп’яніння.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета