БЕЗПЕКУ МЕШКАНЦІВ ДОНЕЧЧИНИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПОСИЛЕНІ НАРЯДИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

09.03.2018


Слідчі, представники превентивного блоку, розшуковці, інспектори-кінологи, спецпідрозділи, патрульні, військовослужбовці, а також курсанти відомчих вишів та громадські формування – загалом близько 1000 співробітників дбатимуть про спокій мешканців регіону протягом трьох вихідних днів.

Задіяні сили публічно приступили до виконання службових обов’язків одразу після того, як отримали завдання, визначені керівниками територіальних підрозділів поліції.

Традиційно о 15-й годині на головних площах міст та селищ громадяни могли спостерігати, хто забезпечуватиме правопорядок на вулицях населених пунктів.

Відтак, наряди поліції та доданих сил орієнтовані на припинення правопорушень, миттєве реагування на всі без винятку повідомлення від громадян, вилучення з незаконного обігу зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

Крім того, в області триває операція під умовною назвою «Мігрант», а тому до завдань нарядів включено виявлення та доправлення до поліцейських відділів та відділень осіб, які перебувають на українській території з порушенням встановлених законом норм.

Варто зазначити, що такі заходи безпеки вже третій рік доводять свою ефективність та спрямовані виключно на збереження безпеки громадян.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета