Микола Побойний привітав усіх жінок-поліцейських з прийдешнім святом

07.03.2018


Святковим концертом керівництво Центрального відділу поліції привітали усіх жінок зі святом 8 березня. Квіти, щирі вітання, оплески та подяки за професіоналізм та відданість професії подарували сьогодні прекрасній половині маріупольської поліції.

В актовому залі Центрального відділу поліції відбувся концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

«Любі жінки! Я хочу вас привітати з цим чудовим святом! Бажаю вам здоров'я, удачі, щастя, кохайте і будьте коханими. І не дивлячись на сьогоднішню похмуру погоду, нехай у вашій душі буде тепло і радісно!»- привітав очільник маріупольської поліції Микола Побойний.

Теплими словами привітали жінок заступник голови міської ради ветеранів МВС Олександр Козачок та начальник слідчого відділу Центрального відділу поліції Дмитро Гасан.

З нагоди відзначення свята 36 жінкам-поліцейським Центрального відділу поліції були вручені подяки за високі показники у службовій діяльності, якісне виконання своїх службових обов’язків та відданість Присязі українському народу.

Було присвоєно первинне спеціальне звання «лейтенант поліції» рядовому поліції Вікторії Ізюмської, яка працює оперуповноваженим сектору карного розшуку Лівобережного відділення.

Впродовж концерту вітав жінок зі святом ансамбль «Білий лотос», дарували пісні і танці дівчата з гурту «Лимонад», розважали жінок іграми, конкурсами та віршами.

Крім того, організатори свята провели опитування серед сильної половини - чоловіків Центрального відділу поліції, яке показало хто у підрозділі «бізнес-леді», «леді-бос», «гарна жінка», «світська левиця», «жінка-ніжність» та «жінка-усмішка».

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета