Поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України оговорили напрямки роботи.

13.02.2018


В Маріуполі пройшла спільна нарада між керівниками Центрального відділу поліції та підрозділом Нацгвардії України, які спільно несуть службу блокпостах.

Четвертий рік поспіль на блокпостах військовослужбовці і поліцейські стримують потік зброї, вибухівки, наркотичних речовин, запобігають потраплянню осіб, що мають намір дестабілізувати обстановку всередині міста та чинити диверсії.

За минулий рік правоохоронці перевірили 76 тисяч громадян, майже 800 автомобілів та 18 тисяч одиниць вантажного транспорту, і як результат припинили більше 700 тисяч правопорушень. Серед яких 68 фактів вилучення вогнепальної та холодної зброї, припинено 56 наркозлочина. Саме на стоп-контролях було виявлено 153 особи, які підтримують зв'язок з незаконними озброяними формуваннями. Затримані 108 зловмисників, які знаходилися у розшуку за скоєння правопорушень.

Заступник начальника Центрального відділу поліції Володимир Журавльов підкреслив, що головна мета правоохоронців та бійців Нацгвардії – забезпечити безпеку мирних громадян.

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета