Керівництво Центрального відділу поліції та міської адміністрації провели зустріч з представниками КСН

12.02.2018


Про підсумки роботи дільничних офіцерів поліції,  проект «Безпечний будинок» та взаємодію з населенням обговорював на зустрічі начальник Маріупольської поліції з представниками комітетів самоорганізації населення.


Сьогодні, Начальник Центрального відділу поліції Микола Побойний відзвітував перед громадою про проведену роботу поліції за січень. Відзначив, що наразі ведеться активна робота з виявлення правопорушень у сфері реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 
Так, за січень поточного року вилучили майже тону сурогату алкоголю. Начальник підкреслив, що головне – це взаємодія  з населенням, а також запросив усіх небайдужих брати участь у проведенні рейдів по точкам продажу нелегального алкоголю.


Також начальник відзначив, що проект «Безпечний будинок» продовжує швидко розвиватись. Так, на території Центрального району встановлено 36 відеокамери на 11 багатоповерхових будинках.


Заступник начальника поліції Володимир Журавльов зауважив, що кримінальна ситуація у місті у порівнянні за аналогічний період 2017 року значно знизилась і поліція працює в напрямку створення громадських формувань, представники яких разом із поліцейськими будуть забезпечувати  охорону публічного правопорядку та брати участь у всіх перевірках.


Наприкінці зустрічі були підведені підсумки роботи дільничних офіцерів поліції за цей рік і представники громади мали можливість поспілкуватися з правоохоронцями та обговорити питання взаємодії.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета