Поліцейські затримали братів, які скоїли 2 різні розбійні напади

12.02.2018


Старший брат переховувався від покарання впродовж 4 років, а молодший близько року. Обидва чоловіки «заробляли на життя» шляхом скоєння майнових злочинів. Зловмисники били жертву майже до смерті та оббирали «до нитки».
Поліцейські Кальміуського відділення поліції затримали зловмисників з різницею у день.
У 2017 році по допомогу до співробітників поліції звернувся чоловік, якого на вулиці жорстоко побили та обікрали.
Поліцейські з’ясували, що двоє невідомих переслідували чоловіка, а потім напали у безлюдному місці.  Незважаючи на тяжкі травми та втрату свідомості, чоловік запам’ятав та надав прикмети спільників.
Співробітники поліції провели ряд слідчо-оперативних дій та «по гарячих слідах» затримали одного з них, а інший подався у біга, маючи надію уникнути покарання.
Правоохоронці встановили особу підозрюваного та затримали його на вулиці у Лівобережному районі.
Ним виявився 32-річний чоловік, за спиною якого було скоєно ряд інших тяжких майнових злочинів.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі. 
А у 2014 році аналогічний злочин скоїв рідний брат арештованого.
37-річний зловмисник обікрав та побив чоловіка. Переховувався від правоохоронців впродовж 4 років, постійно міняв місце мешкання. 
Поліцейські не припиняли проводити спецзаходи з розшуку розбійника, з’ясували останнє місце перебування чоловіка та затримали його у квартирі.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Наразі чоловіку загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета