Поліцейські вшанували пам'ять Євгена Юханова, який віддав життя за Україну у Дебальцевому

10.02.2018


Сьогодні керівництво Центрального відділу поліціі та Мангушського відділення поліції вшанували пам’ять одного з найкращих офіцерів української міліції – начальника Дебальцевського міськвідділу полковника міліції Євген Георгійовича Юханова, який трагічно загинув 10 лютого 2015 року під час захоплення терористами міста Дебальцеве.

У річницю загибелі Євгена Юханова рідні, колеги та друзі згадали подвиг офіцера й чоловіка з великим серцем, який віддав своє життя за мир та незалежність України, і поклали квіти до могили правоохоронця.

До останнього подиху полковник Юханов був відданий людям та своїй справі.  Він, ризикуючи життям, зміг організувати роботу підрозділу у вже майже оточеному Дебальцевому та відчував відповідальність за кожного свого працівника, за кожного мешканця міста.

Євген Георгійович завжди поспішав зі своїми колегами в епіцентр події, щоб допомогти людям вибратися з-під завалів, доставити поранених до лікарні, евакуювати з зони обстрілу дітей та дорослих.

​За виявлені мужність та відвагу, високий патріотизм та відданість Батьківщині Указом Президента України Євгена Юханова нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас