Поліцейські вшанували пам'ять Євгена Юханова, який віддав життя за Україну у Дебальцевому

10.02.2018


Сьогодні керівництво Центрального відділу поліціі та Мангушського відділення поліції вшанували пам’ять одного з найкращих офіцерів української міліції – начальника Дебальцевського міськвідділу полковника міліції Євген Георгійовича Юханова, який трагічно загинув 10 лютого 2015 року під час захоплення терористами міста Дебальцеве.

У річницю загибелі Євгена Юханова рідні, колеги та друзі згадали подвиг офіцера й чоловіка з великим серцем, який віддав своє життя за мир та незалежність України, і поклали квіти до могили правоохоронця.

До останнього подиху полковник Юханов був відданий людям та своїй справі.  Він, ризикуючи життям, зміг організувати роботу підрозділу у вже майже оточеному Дебальцевому та відчував відповідальність за кожного свого працівника, за кожного мешканця міста.

Євген Георгійович завжди поспішав зі своїми колегами в епіцентр події, щоб допомогти людям вибратися з-під завалів, доставити поранених до лікарні, евакуювати з зони обстрілу дітей та дорослих.

​За виявлені мужність та відвагу, високий патріотизм та відданість Батьківщині Указом Президента України Євгена Юханова нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета