Поліцейські і молодь проінформували жителів Маріуполя, як не стати жертвою шахраїв

09.01.2018


В Маріуполі співробітники поліції разом із дітьми з «Ліги майбутніх поліцейських» розпочали нову профілактичну кампанію з протидії шахрайству.

У зв’язку з тим, що у місті збільшилися факти злочинів таких як шахрайство, співробітники ювенальної превенції Центрального відділу поліції разом із лігівцями розпочали профілактичну роботу серед населення.

Поліцейські і підлітки прямо на вулиці провели повчальну бесіду з перехожими, а також роздавали листівки, розклеювали оголошення з описом популярних злочинних схем та способів протидії аферистам.

Поліцейські розповіли громадянам про інтернет-шахрайство, злочини, які зловмисники скоюють під виглядом поліцейських, банківських чи соціальних співробітників, та фальшиві смс-повідомлення про виграші.

За ініціативою начальника маріупольської поліції Миколи Побойного правоохоронці розповсюдили інформацію на місцевих телеканалах та в інших засобах масової інформації.

Поліцейські закликають: не  довіряйте незнайомим людям, усі операції проводьте у відділеннях банку, інтернет-покупки робіть у перевірених продавців!

Якщо Ви стали жертвою шахраїв, обов’язково звертайтесь на лінію «102».

 

Центральний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета