Поліцейські Маріуполя врятували життя двом дівчатам, які вирішили вчинити самогубство

14.11.2017


До поліції надійшло повідомлення, що двоє школярок 13 та 15 років намагалися піти з життя, отруївшись лікарськими препаратами. Проблеми у школі і сварка з батьками через кошеня - такі проблеми штовхнули дівчат на цей крок.
Вчора співробітники Лівобережного відділення поліції зафіксували 2 факти спроби суїциду.
13-річна дівчинка проковтнула велику кількість антибіотиків. Приводом для цього стало те, що її батьків викликали до школи.
Інша 15-річна дівчина розповіла подрузі про свої наміри. І коли вона випила пігулки, подруга зателефонувала до поліції. А почалось все зі сварки з батьками через кошеня, якого дочка хотіла залишити вдома. 
В обох випадках на місце швидко прибули працівники патрульної поліції, завдяки чому вдалося уникнути летальних наслідків. Наразі дівчата знаходяться у реанімації.
Зараз співробітники ювенальної превенції поліції Маріуполя спілкуються з батьками дітей, вивчають, яка ситуація складалася у родинах. Після одужання з постраждалими дівчатами будуть проводити профілактичні заходи і працюватиме психолог. Вони перебуватимуть під постійною увагою правоохоронців.
Співробітники поліції закликають батьків уважніше ставитися до своїх дітей. Поліцейські радять більше розмовляти з дитиною, спостерігати, з ким вона спілкується та чим живе, підтримувати. Адже найчастіше спроби самогубства відбуваються від через самотність, почуття уявної втрати батьківської любові, невдале кохання, незадоволеність собою, страх перед покаранням або через проблеми у школі, а ще дитина може просто хотіти привернути до себе увагу.
Хлопці та дівчата! Нагадуємо, що у разі будь-якої проблеми ви завжди можете звернутися до поліції за номером 102 або через мобільний додаток «Поліція 102» та отримати допомогу.


Лівобережне відділення поліції
Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас