Поліцейські Маріуполя врятували життя двом дівчатам, які вирішили вчинити самогубство

14.11.2017


До поліції надійшло повідомлення, що двоє школярок 13 та 15 років намагалися піти з життя, отруївшись лікарськими препаратами. Проблеми у школі і сварка з батьками через кошеня - такі проблеми штовхнули дівчат на цей крок.
Вчора співробітники Лівобережного відділення поліції зафіксували 2 факти спроби суїциду.
13-річна дівчинка проковтнула велику кількість антибіотиків. Приводом для цього стало те, що її батьків викликали до школи.
Інша 15-річна дівчина розповіла подрузі про свої наміри. І коли вона випила пігулки, подруга зателефонувала до поліції. А почалось все зі сварки з батьками через кошеня, якого дочка хотіла залишити вдома. 
В обох випадках на місце швидко прибули працівники патрульної поліції, завдяки чому вдалося уникнути летальних наслідків. Наразі дівчата знаходяться у реанімації.
Зараз співробітники ювенальної превенції поліції Маріуполя спілкуються з батьками дітей, вивчають, яка ситуація складалася у родинах. Після одужання з постраждалими дівчатами будуть проводити профілактичні заходи і працюватиме психолог. Вони перебуватимуть під постійною увагою правоохоронців.
Співробітники поліції закликають батьків уважніше ставитися до своїх дітей. Поліцейські радять більше розмовляти з дитиною, спостерігати, з ким вона спілкується та чим живе, підтримувати. Адже найчастіше спроби самогубства відбуваються від через самотність, почуття уявної втрати батьківської любові, невдале кохання, незадоволеність собою, страх перед покаранням або через проблеми у школі, а ще дитина може просто хотіти привернути до себе увагу.
Хлопці та дівчата! Нагадуємо, що у разі будь-якої проблеми ви завжди можете звернутися до поліції за номером 102 або через мобільний додаток «Поліція 102» та отримати допомогу.


Лівобережне відділення поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета